Fajnie, jeśli czytasz te słowa. Znaczy, że podobnie nam w duszy gra "staromodność" i nostalgia za czasami, gdy przedmioty miały duszę...Ocalamy od zapomnienia, ocalamy...Decoris Recreo to w wolnym tłumaczeniu "Wskrzeszenie uroku".
Ten pamiętnik to nasz sposób na dzielenie się doświadczeniem. Na razie skromnie, ale od czegoś trzeba zacząć :) Będziemy starać się wrzucić tu wszystko to, co wyda nam się ciekawe, pomocne, co nurtuje tych, z którymi się stykamy, a ma bezpośredni związek z renowacjami.
Słowem - liczymy, że znajdzie się tu wszystko, co chcesz wiedzieć o renowacjach, ale nie wiesz, kogo o to zapytać.

piątek, 25 września 2009

Żyję i mam się...

Odmeldowuję się ze stanowiska pracowniczego w Instytucie Medycyny Pracy. Ale o tym sza! Ten wybryk to naprawdę jednorazowy incydent. Więc jednak staż. Zawirowało, ale zmiany okrzepły na tyle, że już niedługo wrzucę kilka efektownych efektów (naszej) pracy. Niedługo więc na pewno kufer i może coś jeszcze. Ukończoną wreszcie renowację kamienicznych drzwi uczciliśmy porcją lodów z placu Dąbrowskiego. W naszym zamierzeniu miały to być dobre lody, tak przynajmniej je zapamiętałam w czasach licealnych, ale się nie udało :/ Popodziwialiśmy przy okazji naszą łódzką fontannę "ginekologiczną" i cały ten społeczny ferment, jaki ona wyzwala w łodzianach. I tylko dziwiłam się, że jeszcze straż miejska nie uziemiła deskorolkarzy...;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym sądzisz?